Стартує грандіозний конкурс «Юридична галерея «Креативність. Талант. Амбітність – 2013/2014»

конкурс «Юридична галерея «Креативність. Талант. Амбітність – 2013/2014»Для участі запрошуються креативні, талановиті та амбіційні молоді правники!

Для участі необхідно до 3 листопада 2013 року направити на konkurs@shevchukpartners.com Анкету учасника із зазначеною мотивацією участі та копію диплома бакалавра.

Конкурс проводиться з 04 листопада 2013 року по 16 травня 2014 року в чотири етапи: І етап – реєстрація та подання мотиваційного листа, IІ етап — вирішення 7 практичних правових задач, IIІ етап — написання есе, IV етап — складання судової промови за матеріалами кримінальної, цивільної, господарської або адміністративної справи.

Деталі читай у Положенні на сайті: http://shevchukpartners.com/

Конкурс проводиться за ініціативи, підтримки та організації Юридичного агентства «Шевчук та партнери», Консалтингової компанії «Prime Rate», Адвокатської групи «Солодко та партнери», Бюро примирення Ірини Калінської, Адвокатського об’єднання «Aver Lex» і Fundacja Central European Academy.

Переможці отримують можливості стажування та навчання у Польщі!

ІІІ місце — можливість пройти стажування протягом 7 календарних днів в державних органах та/або приватних фірмах Польщі.

ІІ місце — можливість пройти стажування протягом одного місяця в юридичних фірмах Польщі.

І місце — можливість пройти безкоштовне навчання протягом 2 років в магістратурі в одному з вищих навчальних закладів Польщі, а до того безкоштовно відвідати літні курси (100 годин) з вивчення польської мови.

Увага! Переможцями Конкурсу вважаються 9 осіб — п’ять осіб займуть третє місце, три – друге, одна – перше.